Sinine traadiga (M)

Hind: 10 EUR

Haldjapere logoga sinine mask. Tegemist ei ole kirurgilise maskiga.

Suurus: Naiste M/meeste S

Materjal: Puuvillane kangas. Mask on kahekihiline. Kahe kihi vahel on tasku, kuhu saad soovi korral panna oma lisafiltri. Meie omalt poolt paneme ühe lisafitlri juba maski sisse valmis. Soovi korral saad filtreid meie kodulehelt juurde tellida. 

Maski tüüp: traadiga

Infoks! Haldjapere toodab 2 tüüpi maske: kummiga (sobib hästi kõigile. Kumm jookseb ringiratast) ja traadiga (eriti sobilik prillikandjatele).


Veel meie maskidest:
Kõrvade taha käivat kummi saad ise timmida, kui tarvis. Oleme selleks jätnud kummi kokku sõlmimata. Säti see enda jaoks parajaks ja sõlmi tugevasti. Sikuta sõlmekoht tunneli sisse peitu.
Võid maski pesta pesumasinas 40° juures ja triikida kõrgel kuumusel. Maski kahe kihi vahele on lisatud filter. Kasutame ISO ePM2.5 efektiivsusega (eemaldab õhust 0.4µm suuruseid osakesi 65% ulatuses) filtermaterjalist valmistatud taaskasutatavaid filtreid. Filter on käsipesuprogrammil pestav kuni +80° ja pärast antud kuumusel desinfitseerimist (võib kasutada ka triikimist lisaks pesule) on toode taaskasutatav. Enne kasutamist veendu, et filter ei ole saanud kahjustada. Vajadusel aseta maski sisse uus filter. Taaskasutatavate maskide puhul lähtu kasutamisel sarnastest põhimõtetest nagu ühekordsete maskide kasutamisel - pane see korralikult ette, kui kuhugi lähed ja eemalda alles siis, kui oled ohutus tsoonis. Eemalda ettevaatlikult kummidest kinni võttes ning aseta mask kilekotti. Kui on vajadus uuesti mask ette panna, kasuta uut maski ja toimi samamoodi.

Läbi müüdud