Unenäoriik

Lugusid lugemiseks, mängimiseks ja meisterdamiseks

„Unenäoriik” on kogumik, mis sisaldab Tartus tegutseva väikelaste huviringi Haldjapere loovustundides 2013/2014. õppeaasta kevadhooajal jutustatud ja meisterdatud lugusid.

Haldjapere esimene raamat „Minni ja krähmud. Lugusid meisterdamiseks” ilmus 2012. aastal.

Selle raamatu juurde soovitame kasutada eraldi avaldatud töövihikut. Sealt leiate üksikasjalikud juhised siinsete lugude läbimängimiseks ja meisterdamiseks kodus, lasteaias, koolis või huviringis.

Töövihiku kasutamise eelduseks on raamatu „Unenäoriik” lugude lugemine. Töövihikust leiate lugude juurde käivad üksikasjalikud juhised lugude läbimängimiseks ja meisterdamiseks kodus, lasteaias, koolis või huviringis.

Nii raamatu lood kui ka töövihiku meisterdamisjuhised on mõeldud lastele alates kuuendast elukuust kuni kümnenda eluaastani.

See, kas raamatu ja töövihiku kasutamisel vajab laps oma vanema, õpetaja või juhendaja tuge, sõltub lapse vanusest – täiskasvanu võib osutuda kas hädavajalikuks või olla mõnes asjas toeks.

Pisemate puhul soovitame lugusid jutustada ja neid ühiselt läbi mängida, kindlasti tuleks väiksemaid lapsi juhendada ka meisterdamise juures. Suuremate laste puhul on aga hea jätta peale lugude (ette)lugemist ruumi nende endi kujutlusvõimele ja isetegutsemise tahtele.

Laske ennast innustada!

Mõnusat lugemist ja meisterdamist!

Haldjapere 2014

Hind 5 EUR.

Lisa ostukorvi
5,09 €