MINA! MINA!

-

Mõnikord tuleb ette võtta SUURELT. Seega otsustasime teha pildi, mis vastab nii pikkuses kui ka laiuses igale toredale MINA-le, kes Haldjaperes käib. Järelikult oli vaja paberit mõõta täpselt nii palju, et igale MINA-le jätkuks. Selle tarvis tegime kõigepealt rullimis- ja meritäheharjutusi. Siis oli see maas pikutamine selgem ja sai paberit mõõtma asuda.

Õige suurusega paber käes, viskasid kõik MINA-d paberile pikali ja saatja sai MINA piirjooned paberile kanda. Siis hakkasime uurima, kus võiks olla MINA nina, suu, silmad, varbad, naba ja muud vajalikud kehaosad ning kus needsamad kehaosad paberi-MINA-l võiks asuda. Kui kõik oli läbi mõeldud, sai alustada MINA-pildi viimistlemist. Selleks kasutasime rasvakriite, värvilisi ja mustrilisi pabereid, auguraudu, liimi, kääre, lõnga ja ohtralt fantaasiat. Igaüks sai oma MINA kujutada täpselt nii, nagu soovi oli. Või siis terve tunni kriite sorteerida või kääre uurida. Mõnele MINA-le tundusid ka need tegevused väga paeluvad.

Beebide tunnis said lapse MINA kujundamise ülesande enda peale emmed, senikaua, kuni beebid kaosekasti uurisid ja liiva sisse joonistasid.


Eelmine
Sõbrad Kollane ja Punane
Järgmine
Unetund

Lisa kommentaar

Email again: