Kevadehõnguline tund

-
Päikselised ilmad panevad tunnis ka kevade peale mõtlema. Seepärast joonistasime sel nädalal kevadet ja päikest ning lilli. 
Kõigepealt alustasime imeilusa sinise taeva tegemisest. Esmalt kriitidega - nii palju kui jaoksu oli. Igasugu jutte ja ringe tegime. Siis tuli sinine värv ja pintsel, millega hakkasime veel alles jäänud valgeid kohti värvima. Lisasime natuke vett ka, et läheks libedamalt:) Lõpuks tõmbasime kammiga taevasse lennukite tossujutid. See oli nii tore. Nüüd aga hakkasime pilvekesi tegema. Esmalt munaga, mille sees oli tegelikult mullikile. mida me uudistasime, paugutasime ja lõpuks templina kasutasime.

Kui taevas vlamis, hakkasime lilli värvima. Lilledeks olid munakarbid. Enne kui kollane värv tuli, tegime endale ise pintsli - pesulõks ja svamm. Kõigepealt mängisime pesulõksuga (treenisime sõrmi) ja siis naksasimesvammi lõksu vahele ja hakkasime lilli kollaseks värvima. Iga kriips kollast, mis läks lillest mööda sininse taeva peale, oli päikesekiireke. 
Siis suundusime kollaseid ribasid otsima, et neid lõikuda ja krussitada ning need siis pildile asetada. Kõige lõpuks mängisime ka ühe krõbiseva kreppaberiga ning rebisime ka selle pildile.


Ja mis juhtus siis, kui sinine ja kollane kokku said?

Rõõmsat kevade ootust!
Eelmine
Elagu Eesti!
Järgmine
Ussid liikvel

Lisa kommentaar

Email again: