Näpud mullas...

-
Kevade ootuses hakkasime aednikeks.
Kui kevade ootus on nii südames, siis tuleb ise algust teha ja esmalt sõrmed mulda pista. Me olime eelmisel nädalal aednikud, sellised vapustava ilumeelega:) Et saaksime üldse midagi mulda külvata, tuli esmalt istutuspott ära kaunistada. 

Alustasime sellest, et kerisime lõnga poti ümber. Siis rebisime paberitükke, mis panime hoiule istutuspotti. Edasi kaunistasime värvidega istutuspotti, millele lisasime ka juba eelnevalt rebitud paberitükid peale. Mõni suleke ka, millega enne sai mööda nägu paitada.


Siis asusime mulla kallale. Esmalt suurest kausist lusikaga väiksesse ja siis oma koha peal väiksest oma potti. Tõele au andes, käis mullakauss mitu korda ümber, aga lõpuks need potid mullaga täitusid. Kui muld olemas, külvasime mõned seemned ja siis kastsime seemneid. Selleks tõstsime suurest kausist topsi vett. Panime aukudega kaane peale ja oligi nagu väike kastekann valmis.

Suuremate lastega võtsime suurema poti ette ja saime külvata 4 erinevat maitsetaime. Alustuseks kaunistasime poti ümber kena ümbrise.

Juba 4 päeva hiljem tuli teateid, et taimed on ninad mullast välja pistnud:)
Eelmine
Vistel, vastel...
Järgmine
Värvid, värvid, värvid...

Lisa kommentaar

Email again: